فروش بدون واسطه پتو زمرد در تهران با قیمت مناسب

وجود پتو به هنگام خواب آنقدر ضروری است که بسیاری از افراد حتی تصور خوابیدن بدون آن هم نمی توانند بکنند. یعنی اول از همه باید یک پتوی گرم و نرم باشد که بتوانند چشمان خود را روی هم گذاشته و برای ساعاتی بخوابند. البته اهمیت پتو در زمان خواب، مربوط به فصل خاصی هم نمی شود. بلکه در برخی از فصول، این نیاز شدت گرفته و پررنگ تر می شود. موضوع دیگری که باید به آن پرداخت؛ انواع برند پتو است که در این مورد باید گفت پتو زمرد یکی از جدیدترین مدل های موجود در بازار است که بسیار پر استقبال ظاهر شده است. حالا فروش بدون واسطه پتو زمرد در تهران با قیمتی مناسب انجام گرفته و شرایط را برای خرید مطلوب خریداران فراهم ساخته است.

فروش بدون واسطه پتو زمرد در تهران با قیمت مناسب

تهیه انواع پتو مسافرتی درجه یک

تهیه انواع پتو مسافرتی درجه یکپتو اقسام گوناگونی را در بر گرفته که هر یک در نوع خود مفید بوده و از مشخصات ظاهری و کیفیتی متفاوتی بهره برده اند.
یکی از انواع این محصول که توانسته نظر و توجه بسیاری از افراد را بر انگیخته و به عنوان پتوی پرفروش و پرتقاضا در بازار شناخته شود؛ پتوی مسافرتی است.
علت اصلی پرتقاضا بودن این نوع پتو را می توان در فاکتورهای زیادی جستجو کرد که از جمله آن ها، مشخصات ظاهری این پتو است که آن را از سایر پتوها متمایز و جدا کرده است.
پتوی مسافرتی برخلاف اقلام دیگر این محصول، ضخامت کمی را شامل شده و از الیاف مصنوعی تشکیل گشته که به میزان ضخامت و جنس معمولی تر این پتو، قیمت مناسب تری نیز به آن تخصیص یافته است.
این موارد باعث شده اند تا پتوی مسافرتی در راس خرید و فروش پتو قرار گرفته و به عنوان پتوی دم دستی، موارد استفاده زیادی را به خود اختصاص دهد.

البته کارکرد اصلی این محصول زمانی است که افراد در فضای بیرون از خانه می خواهند اوقات فراغت و استراحت خود را بگذرانند.
اما چند وقتی است که از آن به عنوان پتوی خانگی نیز استفاده‌ی زیادی به عمل می آید.
حالا اگر تصمیم به خرید انواع پتو مسافرتی گرفته اید؛ می توانید از مراکز عرضه مطمئن درخواست کرده تا آن ها را اینگونه تحویل بگیرید:

 • پتو مسافرتی درجه یک
 • انواع پتو مسافرتی یک نفره و دونفره
 • پتو مسافرتی ایرانی و خارجی

مرکز عرضه پتو ایرانی با کیفیت بالا

مرکز عرضه پتو ایرانی با کیفیت بالایکی از کالاهایی که منحصراً مربوط به کشور ما ایران بوده و سال هاست که توسط کارخانجات قدیمی و به تازگی کارخانجات جدید، در معرض تولید و ساخت قرار گرفته است؛ پتو می باشد.
پتوی ایرانی از لحاظ کیفیت و همینطور شکل ظاهری، مثال زدنی بوده و تا به حال رقیبی مانند آن نتوانسته در بازارهای جهانی اینطور قدرتمند بتازد.
اما پتو که حالا در حوزه مصرف، تبدیل به یکی از لوازم ضروری و اساسی شده و همینطور در حوزه فروش نیز توانسته به عنوان محصولی پرقدرت نمایان گردد؛ توسط مراکز عرضه کننده متعددی عرضه گشته است.
از جمله مراکز عرضه پتو که دارای تجربه و سابقه ای درخشان بوده و انواع پتوی ایرانی را تحت این مشخصات ارائه کرده است؛ این مرکز می باشد:

 • انواع پتو ایرانی با کیفیت بالا
 • انواع پتو ایرانی با طرح های لوکس و زیبا

گفتنی است که توسط مرکز فوق، امکان سفارش انواع پتوی ایرانی وجود داشته و قطعا خریداران خریدی را تجربه خواهند کرد که نظیر آن را جایی ندیده اند.

ارزانترین مراکز فروش پتو زمرد

ارزانترین مراکز فروش پتو زمردپتو زمرد با وجود اینکه چند وقتی است قدم در عرصه گذاشته و در کنار سایر برندهای پتو خودنمایی می کند؛ اما در طی همین مدت توانسته موفقیتی بسیار خوب را هم در حوزه مصرف و هم در حوزه فروش، از آن خود نماید.
در کنار مدل های زیبا و برازنده این پتو که برگ برنده بزرگی برای آن به شمار می آیند؛ می توان از مناسب بودن قیمت پتو زمرد نیز گفت که عامل دیگری برای جذب خریداران به سمت آن به شمار می رود.
البته همانطور که می دانید؛ هرچقدر هم که قیمت یک محصول، در سطح مناسبی قرار داشته باشد؛ باز هم افراد بنا به ذات یا هر چیز دیگری که بتوان اسمش را گذاشت؛ طالب قیمت کمتری از آن هستند.
این موضوع دقیقا در مورد پتو نیز مصداق پیدا می کند.

بنابراین یکی از درخواست های خریداران به هنگام خرید این پتو که به محصول برتر این روزها تبدیل شده است؛ تهیه انواع پتو ارزان زمرد است.
یعنی خواستار خرید آن با قیمتی کمتر از قیمت واقعی بازار می باشند.
برای این کار، عزیزان می توانند به فروشگاه پتو زمرد که منظور از آن، فروشگاه های اختصاصی این محصول است؛ همانند این مرکز که از ارزانترین مراکز مورد نظر است مراجعه کرده و در نتیجه پتوی زمرد اصل را با بهترین قیمت دریافت کنند.

خریدار عمده پتو زمرد دو نفره ساده

خریدار عمده پتو زمرد دو نفره سادهداشتن یک خواب راحت و انرژی بخش، وابسته به عوامل و لوازم بسیاری است که یکی از این لوازم پتو می باشد.
اما فقط صرف داشتن پتو مهم نیس، بلکه چه پتویی را افراد استفاده می کنند هم دارای اهمیت فراوانی است.
یک پتوی مناسب، پتویی است که هم ضخامت مناسبی را داشته و هم جنس سازگاری را بخصوص برای پوست به همراه داشته باشد.

تمام اینها اگر در یک پتو موجود بود؛ آنوقت می توان انتظار یک خواب با کیفیت را هم داشت.
دقیقا ویژگی هایی که مربوط به پتوی زمرد بوده و توسط آن می توان خوابی کامل را تجربه کرد.

حالا موضوعی که وجود دارد؛ انواع پتو زمرد است که مورد تهیه از سوی خریداران عمده قرار گرفته و شامل تنوعی بسیار خوب می شود.
بنابراین اگر بخواهیم به انواع موجود از این محصول که خریدار پتو ایرانی می تواند هنگام خرید عمده پتو به آن ها توجه داشته باشد اشاره کنیم؛ شامل این موارد خواهد شد:

 • پتو زمرد یک نفره
 • پتو زمرد دونفره
 • پتو زمرد ساده
 • پتو زمرد طرح دار

کارخانه پتو ایرانی گل برجسته

کارخانه پتو ایرانی گل برجستهیکی از انواع پتوهایی که در بازارهای مختلف فروش، پر مخاطب ظاهر شده است و درصد بالایی از خریداران را به سمت خود سوق داده، پتو ایرانی گلدار است.
این پتوها با طرح های گل ریز یا درشت همراه بوده و قطعا تاثیری فوق العاده را روی دکوراسیون اتاق خواب بر جا می گذارند.
طرح گل های موجود در این پتو، طرح واقعا زنده و شادی بوده و روی روحیه افراد نیز بی تاثیر نخواهند بود.

اما انواع پتوهای ایرانی گلدار، خود شامل نمونه های دیگری هم می شوند که از این میان می توان به پتوی گل برجسته اشاره کرد.
پتوی گل برجسته در حال حاضر از تیراژ تولید بالایی در هر یک از کارخانجات تولیدی معروف برخوردار بوده و از همین رو با برندهای مطرح، روانه بازار فروش گشته است.
قابل ذکر است که تمامی پتوهای گل برجسته از مارک و برندهای معروف، علاوه بر ظاهر متفاوت و دلفریب خود، دارای نرمی و لطافت خاصی بوده و تا سال ها در اتاق خواب، باطراوت خواهند درخشید.

عمده فروشی پتو زمرد تک نفره

عمده فروشی پتو زمرد تک نفرههمانطور که گفته شد؛ پتو زمرد در انواع تک نفره و دونفره موجود بوده و در هر کدام از آن ها، نهایت کیفیت و زیبایی را دارا می باشد.
حالا برای اینکه بتوانید به بهترین شرایط در زمان خرید پتو زمرد مرغوب دست پیدا کرد؛ نیاز است که آن ها را از مراکز فروش بسیا معتبر مانند نمایندگی ها سفارش دهید.
نمایندگی ها هر یک نزد خریداران با نام و نشان خاصی شناخته می شوند که مثلا نمایندگی پتو ساده یکی از آن هاست.
فرقی نمی کند که نام نمایندگی ها چه باشد؛ همینکه از طریق آن ها بتوان پتوی زمرد را مورد خریداری قرار داد؛ غنیمت است.

در واقع نمایندگی های پتوی زمرد، از برترین مراکز عمده فروشی این محصول هستند که اصل ترین و مرغوبترین پتو زمرد را در اختیار خریداران قرار داده و خدمات پس از فروش را هم به آن ها ارائه خواهند کرد.
ضمن اینکه سعی مراکز مذکور بر این است که بتوانند پتو زمرد را با نازلترین قیمت عرضه ساخته که امکان خرید برای همه مهیا باشد؛ نه فقط برای عده خاصی.

پتو عروسکی با طرح های مخصوص کودک

پتو عروسکی با طرح های مخصوص کودککارخانجات تولیدکننده پتو نیز به مانند نمایندگی های فروش این محصول، هر یک نام خاصی را به خود اختصاص داده اند که از این میان می توان به کارخانه پتو عروسکی اشاره کرد.
خطوط تولید این کارخانجات، انحصاراً مربوط به تولید پتوی کودکان و نوزادان بوده و فقط در این راستا فعالیت دارند.
امروزه اکثر کارخانجات مطرح و معتبری که در حوزه تولید این گروه از محصولات فعال هستند؛ بخاطر عقب نماندن از رقیبان تولیدکننده خود، سعی دارند که انواع پتو عروسکی را متناسب با الگوهای بروز و جدید عرضه سازند.
بنابراین انواع پتوی مورد نظر را با طرح های مخصوص کودک تولید کرده و چنین نمونه هایی را در آن ها اجرا و پیاده سازی کرده اند که باعث شده تا در این حوزه بی همتا عمل کنند:

 • پتوی عروسکی با طرح خرس
 • پتوی عروسکی با طرح جوجه توییتی
 • پتوی عروسکی با طرح پلنگ صورتی
 • پتوی عروسکی با طرح گربه کیتی
 • و …

پتو دخترانه با کیفیت و قیمت عالی

پتو دخترانه با کیفیت و قیمت عالیپتوی دخترانه یکی از چشمگیرترین و متنوع ترین پتوهای موجود در بازار است که درصد بالایی از خرید و فروش را کسب کرده است.
در این پتوها، دست تولید کنندگان برای اجرای طرح ها و رنگ های شاد و متنوع، بیشتر باز بوده و می توانند قدرت عمل بیشتری را از خود نشان دهند.
این روزها اگر برای تهیه و سفارش انواع پتو دخترانه که به بخش های مختلف بازار سر بزنید؛ خواهید دید که آن ها را با رنگبندی های واقعا جذابی مانند صورتی، سبز، آبی، قرمز، زرد و … عرضه کرده و بدین ترتیب به دلیل وسعت بیشتر، توانسته اند خریداران بیشتری را هم سمت خود بکشانند.

پس انواع پتوی دخترانه را هم می توان به گروه پتوهای پرفروش اضافه کرد.
اما از جمله برندهایی که انواعی از این پتوها را نیز در راستای کار خود قرار داده؛ برند زمرد است که قبلتر در مورد آن گفتیم.
بی شک کیفیت پتو زمرد در این زمینه نیز زبانزد بوده و می توانید انواع پتوی دخترانه از این مارک را به این شکل تهیه نمایید:

 • پتوی دخترانه با کیفیت
 • پتو با قیمت عالی

روش تشخیص پتو جنس خوب

روش تشخیص پتو جنس خوبدر این بخش قصد داریم تا نکاتی را در خصوص روش تشخیص پتو جنس خوب بیان نماییم که در موارد زیر اعلام گشته اند.
لذا توجه داریم به آن ها دقت بفرمایید:

 • پتوهایی که از ضخامت ظاهری به اندازه وزن خود برخوردار می باشند؛ مورد اعتمادتر هستند.
  یعنی اگر پتو دارای وزنی کم ولی به ظاهر دارای ضخامتی زیاد بود؛ بهتر است که از خرید آن صرف نظر کنید.
 • زمینه‌ی یک پتوی خوب هیچ وقت از لابه لای درزهایش پیدا نیست.
 • دارای نواقص قابل چشمگیری در طرح یا نقش نباشد.
 • اختلاف رنگ در هیچ یک از بخش های پتو مشاهده نمی شود.
 • پتوی مناسب از رنگ نوار متناسب با رنگ خود برخوردار می باشد.
 • دوخت نوارهای آن نیز کاملا سالم است.

خریدار پتو گدار رنگی برند زمرد

خریدار پتو گدار رنگی برند زمرداین روزها اثر پتوهای گلدار بیشتر از هر طرح دیگری در فروشگاه ها و مراکز عرضه پتو می باشد.
واقعا که طرح گل، از هر طرح و نقش دیگری زیباتر بوده و حسنش هم این است که هیچ وقت از مد نمی افتد.
یعنی خیلی راحت می توان آن را برای چند سال استفاده کرد؛ بدون اینکه نگران از مد افتادنش بود.

اما برند زمرد، این برند برتر پتو، برای همین هم چاره ای اندیشیده و کاری کرده که خریداران بتوانند انواع پتو گلدار رنگی زمرد را با قیمت بسیار مناسب تهیه نمایند.
بدون اینکه مجبور به پرداخت هزینه های گزاف برای خرید پتوهای خارجی و ناشناخته باشند؛ می توانند از این برند داخلی خرید کرده و خیال خود را راحت کنند.

تولید پتو بیمارستانی و امدادی زمرد

تولید پتو بیمارستانی و امدادی زمردگروه تولیدی پتوی زمرد، نه تنها در حوزه تولید انواع پتوی خانگی، مسافرتی و مشابه آن به فعالیت مشغول می باشند؛ بلکه تمهیدات کافی را به خرج داده و پتوهای دیگری را هم به تولیدات خود اضافه کرده اند.
از جمله‌ی این پتوها، پتوی بیمارستانی و امدادی هستند که در مشخصات بخصوص و رنگبندی های محدودی ارائه گشته و برای مواقع خاصی مورد استفاده قرار می گیرند.

برای مثال، انواع پتوی بیمارستانی را مورد کاربرد در محیط بیمارستان و تمامی محیط های درمانی دیگر قرار داده و تولید کنندگان این پتوها را به نحوی تولید کرده اند که قابلیت شستشوی آسان و همینطور قابلیت کابرد راحت را به همراه داشته باشند.
به همین خاطر، خیلی زمخت نبوده و خیلی هم دارای وزن سنگینی نیستند که برای بیمار ناراحتی و مزاحمت ایجاد کنند.
این ویژگی ها برای پتوهای امدادی نیز صادق بوده و این محصولات را زمانی که حوادث طبیعی مثل سیل و زلزله رخ می دهند؛ به خانواده های آسیب دیده اهدا می سازند.

پتو مسافرتی زمرد و انواع خانگی آن

پتو مسافرتی زمرد و انواع خانگی آنگروه تولیدی پتوی زمرد، انواعی از پتو مسافرتی درجه یک و بهترین پتو خانگی را عازم بازارهای فروش کرده و نیاز مصرف کنندگان را به بهترین شکل تامین نموده است.
اکنون از طرف این برند جدید ولی بسیار خوب که آینده بسیار درخشانی را برای تمامی محصولات آن می بینیم؛ چنین پتوهایی را در فروشگاه ها می توان دید:

 • پتو نوجوان زمرد
 • پتو پسرانه جدید
 • پتو نوزادی ویژه

قابل ذکر است که جنس تمامی این پتوها واقعا اعلا بوده و حتی با دست زدن نیز می توان به آن پی برد.
ضمنا تنوع طرح و رنگ موجود در آن ها نیز باعث شده تا سلیقه های خاص نیز در پیدا کردن محصولات مطابق با درخواست و نیاز خود، بتوانند انتخاب راحت و بی دردسری را تجربه کنند.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما