مرجع عرضه پتو لیلیان طلایی

پتو لیلیان طلایی تنها یک نمونه از مدل های باکیفیت برند لیلیان بوده و مرجع عرضه این پتو نیز شرکت دیبافت است. این برند توانسته است با تولید مدل های مختلف بنا به نیازهای جامعه گامی بزرگ در پاسخ گویی به خواسته های مشتریان بردارد.
کیفیت مناسب و طرح های زیبای مدل های این برند، به خوبی نمایانگر این است که در تولید آن هیچ گونه کم کاری صورت نگرفته و محصولات تولیدشده همگی دارای استانداردهای لازم هستند.
مرجع عرضه پتو لیلیان طلایی مراکز فروش مختلفی است که با توجه به قیمتی که ارائه میدهند، میتوانید یکی از این مراکز را برای خرید انتخاب کنید. این مدل مانند سایر مدل های تولید شده توسط کارخانه پتو لیلیان، به دلیل دارا بودن کیفیت مطلوب و قیمت مناسب به سایر کشورها صادر شده و نیاز بازار کشورهای همسایه را نیز تأمین میکند.

مشخصات انواع پتو لیلیان طلایی

مشخصات انواع پتو لیلیان طلایی

پتو کالایی است که هر شخصی چند ساعت از عمر خود را با آن میگذراند. همه افراد به دنبال پتویی هستند که راحت و نرم و البته باکیفیت باشد تا با خوابی لذت بخش، شب را به صبح برسانند.
یکی از مشخصه های پتو لیلیان طلایی کیفیت بالای این محصول است. زیرا در بافت آن توجه ویژه ای به الیاف مورد استفاده شده و سعی شده از موادی تولید شود که استحکام پتو را بالا ببرد. شاخصه دیگر این پتو این است که نرم و لطیف بوده و مناسب هر پوستی است. نه خارشی ایجاد میکند و نه برای افرادی که دچار حساسیت هستند، مشکلی پیش می آورد. این منسوج در انواع مختلفی تولید شده تا خریدار با دست باز بتواند یکی را بنا به سلیقه خود انتخاب کند. طرح های زیبای این پتو نیز از چشم ها پوشیده نیست. این پتو با سادگی و ظرافتی که دارد، مناسب افرادی است که دوستدار سادگی هستند و دوست دارند اتاقشان را از حالت شلوغی خارج کنند. سادگی به هر شخصی احساس آرامش بیشتری داده و خوابی آرام را در پی خواهد داشت. رنگ طلایی نیز باعث حس خوبی در فرد شده و میتواند به راحتی با طرح اتاق خواب شما هماهنگ شود. شست و شوی این پتو نیز هم با دست و هم با ماشین لباسشویی ممکن است.

مشخصات انواع پتو لیلیان طلایی
شما تجار گرامی اگر دنبال محصولی هستید که همه پسند باشد و فروش بالایی داشته باشید، خرید عمده این محصول انتخابی مناسب برای شما است. میتوانید این کالای خواب را از مراکز فروش معتبر با قیمت پایین‌تری خریداری کنید و در بازار با قیمت مناسب به فروش برسانید و منفعت زیادی را از این راه کسب کنید.
مرجع عرضه پتو لیلیان طلایی این کالا را با ضخامت عالی به فروش میرساند و شما اطمینان داشته باشید که محصولی اصل را خریداری میکنید. این پتو کمی سنگین بوده و برای افرادی که هر پتویی رضایت آنها را برای گرم کردنشان جلب نمیکند، کاملاً مناسب است. این پتو با گرمایشی که ایجاد میکند، مناسب شب های طولانی و سرد زمستان بوده و استفاده از این پتو موجب میشود که کمی برایتان جدا شدن از رختخواب در صبح مشکل شود. اگر خواهان خرید این پتو هستید، میتوانید با مراجعه به یکی از سایت های مراکز فروش معتبر، با قیمت مناسب این محصول زیبا و دوست داشتنی را خریداری کنید.

نحوه استفاده از پتو برای نوزاد چگونه است

نحوه استفاده از پتو برای نوزاد چگونه است

همه اشخاص به کیفیت کالاهای خواب خود بیشتر از سایر کالاها اهمیت میدهند. اگر در این میان کالای مورد استفاده برای نوزادان باشد که توجه به این مسئله پر رنگ تر از قبل میشود. کودکانمان امیدهای ما هستند و باید برای راحتی و آرامش آنها از هیچ چیزی دریغ نکرده و همیشه به دنبال بهترین ها برای آنها باشیم.
حتماً میدانید که پوست بدن نوزادان خیلی لطیف است. تا حدی که شاید شنیده اید یا دیده اید که با بوسیدن آنها صورتشان قرمز شده و جوش میزند. این مسئله نشانگر این است که پوستشان خیلی حساس بوده و پزشکان نیز به پدر و مادر نوزاد این موضوع را تأکید میکنند که از بوسیدن و لمس زیاد کودک توسط دیگران جلوگیری کنند.

نحوه استفاده از پتو برای نوزاد چگونه است
خرید کالای خواب نوزاد، بدون آگاهی عملی مناسب نبوده و ممکن است بعد از چند وقت استفاده متوجه این موضوع بشوید. پتوی مورد استفاده نوزاد باید ضد حساسیت باشد و با برخورد به بدن و صورت، نوزاد را اذیت نکند. درنتیجه از خرید پتوهایی که نرمی و لطافت بالایی ندارند، خودداری کنید. در حین خرید پتو وزن پتو را هم باید در نظر بگیرید. وزن پتوی نوزاد باید سبک باشد، زیرا اگر پتو سنگین باشد ممکن است در حین استفاده، نوزاد با کمی غلتیدن پتو را بالای سر خود کشیده و از آنجایی که پتو سنگین و ضخامتش بالا است، هوا داخلش جریان نداشته و به راحتی پتو کنار نرود و باعث خفگی نوزاد شود. در حالی که پتو اگر سبک و نازک باشد، احیاناً اگر این موضوع پیش آمد، به راحتی با چند تکان نوزاد، کنار کشیده میشود و این اتفاق پیش نمی آید. پس حتماً به این موضوع دقت کنید.
برای استفاده بهتر و جلوگیری از اینکه پتو روی سر کودک کشیده نشود، میتوانید پتو را کمی به بغل های کودک فشار داده و با این کار گرمای پتو را افزایش دهید. اگر پتوی مورد استفاده شما گرمای مناسبی را تولید کند و ویژگی های یک پتوی مناسب برای نوزاد را داشته باشد، صد درصد نوزادتان راحت تر و بیشتر میخوابد و شما میتوانید به کارهای روزانه خود بپردازید.

راهنمای شست و شو پتوی در ماشین لباسشویی

راهنمای شست و شو پتوی در ماشین لباسشویی

شست و شوی پتو در ماشین لباسشویی باید با رعایت مواردی صورت پذیرد که ما در اینجا به بررسی آن موارد میپردازیم و شما را برای شست و شوی کالای خواب خود راهنمایی میکنیم.
• در مرحله اول پتو را خوب بتکانید که اگر گرد و خاکی داخلش بود، خارج شود.
• به اندازه مخزن ماشین لباسشویی خود توجه کنید، بعد وزن پتوی خود را در نظر بگیرید. اگر پتوی شما خیلی سنگین و بزرگ بود و مخزن ماشین لباسشویی شما کوچک بود، بهتر از با دست شست و شو را انجام دهید، چرا که شست و شوی چنین پتوهایی با ماشین لباسشویی باعث میشود که شست و شو به طور صحیحی انجام نشده و کمی از مواد شوینده در بافت پتو باقی بماند. شاید در همان اول به این موضوع پی نبرید ولی اگر چند روز از این پتو استفاده کنید، خواهید دید که پوستتان دچار خارش شده و علت این مسئله هم وجود کف در داخل پتو است.
• پتو را به طور صحیح و یکدست داخل ماشین لباسشویی پهن کنید. دمای آب نیز حتماً باید ۳۰درجه سانتی گراد باشد. اگر از آب داغ استفاده کنید، بافت های پتو به هم چسبیده و از چشم شما خواهد افتاد. برای شست و شوی پتوهای سنگین یک دور کامل مناسب است ولی برای پتوهای سبک کمی زمان را کاهش دهید.

راهنمای شست و شو پتوی در ماشین لباسشویی
• بهتر است ماده شوینده با کمی آب مخلوط شود و به صورت محلول در بیاید. این محلول را در مخزن مخصوص بریزید تا به طور مناسبی در همه قسمت های پتو پخش شود و درنتیجه پتو خیلی تمیز شسته شود.
• برای خشک کردن پتو، اگر پتو را داخل خشکشویی انداخته اید، با دور متوسط این مرحله را به اتمام برسانید. دور تند باعث آسیب به بافت پتو میشود و از عمر مفید پتو میکاهد.
• برای اینکه پتو خوب خشک شود، پتو را در فضای باز آویزان کنید. توجه داشته باشید که نور خورشید به‎طور مستقیم به پتو نتابد، زیرا پتو رنگ های زیبایش را از دست داده و کیفیتش نیز افت میکند.
اگر مواردی که گفته شد رعایت شود، پتوی شما تا حد امکان کیفیتش را از دست نمیدهد و میتوانید سال های زیادی از این منسوج استفاده کنید.

قیمت نهایی انواع پتو لیلیان طلایی

قیمت نهایی انواع پتو لیلیان طلایی

همه ما وقتی به صورت حضوری به بازار برای خرید کالایی میرویم، به چند فروشگاه معتبر سر زده و قیمت آن کالا را جویا میشویم. از طرفی میبینیم که کالاها با اینکه کیفیت یکسانی دارند و از یک برند هستند، قیمت هایشان با هم فرق میکند. اگر یقین داشته باشیم که کالاها عیناً مثل هم هستند، به فروشگاهی که قیمت مناسب تری را پیشنهاد میدهد مراجعه کرده و آن کالا را خریداری میکنیم. این موضوع راجع به خرید پتوها نیز کاملاً صدق میکند.
قیمت پتوها مانند سایر کالاها با توجه به تورم و گرانی، روز به روز تغییر میکند ولی مراکز عرضه ای هستند که انصافاً قیمت پیشنهادی شان مناسب بوده و به جز خود به فکر خریداران نیز هستند. همیشه خریداران عمده این منسوجات را از فروشگاهی خریداری مینمایند که قیمت مناسب تری را نسبت به دیگر مرجع عرضه پتو لیلیان طلایی ارائه دهد. آیا میدانید که بهترین مرجع عرضه پتو لیلیان طلایی در کدام شهر است؟ و آیا میدانید این مرجع عرضه پتو لیلیان طلایی به چند روش منسوجات خود را به فروش میرساند؟ شرکت دیبافت کالا در شهر قم به دو روش مستقیم و غیر مستقیم منسوجات خود را با قیمت پیشنهادی مناسب به فروش میرساند.
برای اطلاع از قیمت نهایی انواع پتو لیلیان طلایی میتوانید قیمت چندین سایت مراکز فروش را با هم مقایسه کنید و در این میان سری هم به یکی از مراجع عرضه پتو لیلیان طلایی، شرکت دیبافت بزنید. مشاهده میکنید که این شرکت قیمت مناسب تری را برای کالاهایش در نظر گرفته و بودجه افراد را نیز در نظر میگیرد.

158

 1. سلام خسته نباشید
  عمده هم سفارش قبول میکنید؟
  برای سفارش چه کاری باید انجام داد میشه راهنمایم کنید ممنون

  • سلام ممنون از ارتباط شما
   شما می توانید با مشاوران فروش ما در ارتباط باشین.
   09120677104
   09129677312
   09129389211

   • سلام ممنون از ارتباط شما
    شما می توانید با مشاوران فروش ما در ارتباط باشین.
    09120677104
    09129677312
    09129389211

 2. سلام
  جهت سفارش تعداد بالا برای مهمان سرا ها و هتل ها چکار باید انجام دهم ؟؟؟
  امکانش هست منو راهنمایی کنید

  • سلام ممنون از ارتباط شما
   شما می توانید با مشاوران فروش ما در ارتباط باشین.
   09120677104
   09129677312
   09129389211

 3. سلام؛ وقت بخیر. امکان خرید اقساطی از سایتتون هم وجود داره?نحوه ی ثبت سفارش رو هم توضیح بدین.

  • سلام ممنون از ارتباط شما
   شما می توانید با مشاوران فروش ما در ارتباط باشین.
   09120677104
   09129677312
   09129389211

 4. سلام محتوای بسیار خواندنی و جذابی در این سایت خواندم و با انجام سفارش از این مجموعه محصولی مرغوب و قیمتی به صرفه تحویل گرفتم یقینا شما با خرید از این سایت کیفیت تضمین شده دریافت می کنید و راضی خواهید بود.

 5. با سلام درود جهت توزیع و فروش پتو بصورت عمده چه شرایطی باید باشه
  خوزستان شوشتر ملک شخصی و مشارکتی به متراژ 250متر مربع

 6. سلام خوبین نادری هستم ازکیفیت محصولات شما واقعا راضیم وخوشنودم ازاینکه سفارش دادم و بادوام هست نرمی ولطافت خاصی داره

 7. پتویه لیلیان طلایی واقعا نرم ولطیف هست ومن از اینکه از این سایت وپیشنهاد و مشاوره ای که انجام دادم واقعا راضی هستم

 8. سلام پتو لیلیان که طرح جذاب بین تمام طرح های پتو بشمار می رود مخصوصا طرح طلایی آن یکی از بهترین طرح های آن است.

 9. سلام خسته نباشید خواستم از سایت خوب شما تشکر کنم بابت متن هایی خوبی قرار می دهید و اطلاعات ما را زیاد می کنید.
  ممنون

 10. پتو لیلیان طلایی طرح بندی فوق‌العاده ای داره و پسند هر سلیقه ایی هستند و خوابی راحت رو بهمون هدیه میدهند

 11. سلام وقت بخیر
  پتو لیلیان طلایی تنها یک نمونه از مدل های باکیفیت برند لیلیان بوده و مرجع عرضه این پتو نیز شرکت دیبافت است. این برند توانسته است با تولید مدل های مختلف بنا به نیازهای جامعه گامی بزرگ در پاسخ گویی به خواسته های مشتریان بردارد

 12. سلام وقت بخیر
  کیفیت مناسب و طرح های زیبای مدل های این برند، به خوبی نمایانگر این است که در تولید آن هیچ گونه کم کاری صورت نگرفته و محصولات تولیدشده همگی دارای استانداردهای لازم هستند

 13. سلام وقت بخیر
  پتو لیلیان طلایی تنها یک نمونه از مدل های باکیفیت برند لیلیان بوده و مرجع عرضه این پتو نیز شرکت دیبافت است. این برند توانسته است با تولید مدل های مختلف بنا به نیازهای جامعه گامی بزرگ در پاسخ گویی به خواسته های مشتریان بردارد.

 14. سلام وقت بخیر من از این مدل پتو شما خریدارای کردم خیلی طرح زیبایی داره به شما دوستان عزیز هم پیشنهاد میکنم حتماً خریدارکنید.

 15. سلام وقت بخیر
  پتو لیلیان طلایی تنها یک نمونه از مدل های باکیفیت برند لیلیان بوده و مرجع عرضه این پتو نیز شرکت دیبافت است. این برند توانسته است با تولید مدل های مختلف بنا به نیازهای جامعه گامی بزرگ در پاسخ گویی به خواسته های مشتریان بردارد.

  • سلام ممنون از ارتباط شما
   شما می توانید با مشاوران فروش ما در ارتباط باشین.
   09120677104
   09129677312
   09129389211

 16. سلام وقت بخیر
  کیفیت مناسب و طرح های زیبای مدل های این برند، به خوبی نمایانگر این است که در تولید آن هیچ گونه کم کاری صورت نگرفته و محصولات تولیدشده همگی دارای استانداردهای لازم هستند

 17. سلام وقت بخیر ممنون میشم کاتالوگ تمام محصولات فیلم های خودتون رو برای ما ارسال کنید که از بین انتخاب کنم بعد ارسال بشه

 18. سلام وقت بخیر
  ارسال به ارومیه هم دارید؟
  الان سفارش بدم کی تحویل می گیرم چند روزه ؟
  دستتون دست خودمونه انتخاب کنیم پیشتازه یا معمولی

  • سلام ممنون از ارتباط شما
   شما می توانید با مشاوران فروش ما در ارتباط باشین.
   09120677104
   09129677312
   09129389211

 19. سلام وقت بخیر
  مجموعه شما فقط در زمینه پتو فعالیت می کنه قصد همکاری با شما را در زمینه صادرات دارم و ممنون میشم از نحوه‌ی تحویل و باربری مکالمه ای با شما داشته باشم ارسال به کشور مصر هم دارید؟

  • سلام ممنون از ارتباط شما
   شما می توانید با مشاوران فروش ما در ارتباط باشین.
   09120677104
   09129677312
   09129389211

  • سلام ممنون از ارتباط شما
   شما می توانید با مشاوران فروش ما در ارتباط باشین.
   09120677104
   09129677312
   09129389211

 20. سلام وقت بخیر
  من از این پتو لیلیان طرح طلایی خریدم از کیفیت و تراکم و بافت آن خیلی راضیم موفق باشید

 21. سلام وقت بخیر
  کیفیت مناسب و طرح های زیبای مدل های این برند، به خوبی نمایانگر این است که در تولید آن هیچ گونه کم کاری صورت نگرفته و محصولات تولیدشده همگی دارای استانداردهای لازم هستند

 22. سلام وقت بخیر
  مرجع عرضه پتو لیلیان طلایی مراکز فروش مختلفی است که با توجه به قیمتی که ارائه میدهند

  • سلام ممنون از ارتباط شما
   شما می توانید با مشاوران فروش ما در ارتباط باشین.
   09120677104
   09129677312
   09129389211

 23. سلام وقت بخیر
  مدیر گرامی مجموعه دیبا من قصد همکاری بیشتر با مجموعه شما را در زمینه صادرات به کشور عربستان را دارم خواستار مذاکره ای در ای رابطه دارم لطف بفرمایید زمانی را برای مذاکره تایین کنید

 24. سلام وقت بخیر
  کیفیت مناسب و طرح های زیبای مدل های این برند، به خوبی نمایانگر این است که در تولید آن هیچ گونه کم کاری صورت نگرفته و محصولات تولیدشده همگی دارای استانداردهای لازم هستند ارسال به خوزستان هم دارید

 25. سلام وقت بخیر
  کیفیت مناسب و طرح های زیبای مدل های این برند، به خوبی نمایانگر این است که در تولید آن هیچ گونه کم کاری صورت نگرفته و محصولات تولیدشده همگی دارای استانداردهای لازم هستند ارسال به خوزستان هم دارید

 26. سلام وقت بخیر پتو های لیلیان طلایی بسیار با کیفیت و دارای دور دوزی تمیز و طرح های متنوع است و مورد پسند سخت پسند انتخاب است

 27. سلام وقت بخیر
  پتو شادیلون لیلیان طلایی در طرح های مختلف های مختلف و ابعاد گسترده که در این مجموعه تولید می شود اگر برای شما مقدور است لیست قیمت و عکس کامل محصولات مجموعه خود را در ایتا ارسال کنید

 28. سلام وقت بخیر
  این مدل مانند سایر مدل های تولید شده توسط کارخانه پتو لیلیان، به دلیل دارا بودن کیفیت مطلوب و قیمت مناسب به سایر کشورها صادر شده و نیاز بازار کشورهای همسایه را نیز تأمین میکند

 29. برایه نوزاد نباید پتو زیاد سنگین باشد ولی در عین حال باید گرم نیز باشد و محصول شما این مشکل را حل کرده هم سبک وهم گرم

 30. کیفیت مناسب و طرح های زیبای مدل های این برند، به خوبی نمایانگر این است که در تولید آن هیچ گونه کم کاری صورت نگرفته و محصولات تولیدشده همگی دارای استانداردهای لازم هستند

 31. سلام
  جهت سفارش تعداد بالا برای مهمان سرا ها و هتل ها چکار باید انجام دهم ؟؟؟
  امکانش هست منو راهنمایی کنید

  • سلام ممنون از ارتباط شما
   شما می توانید با مشاوران فروش ما در ارتباط باشین.
   09120677104
   09129677312
   09129389211

 32. سلام وقت بخیر
  پتو ها کالاهایی بسیار مفید و کاربردی هستند. این کالا یکی از تأثیر گذارترین کالا ها بر سلامتی ما است و با قیمت پایینی هم عرضه می شود

 33. سلام وقت بخیر
  پتو های این مجموعه نمایانگر این است که در تولید آن هیچ گونه کم کاری صورت نگرفته و محصولات تولیدشده همگی دارای استانداردهای لازم هستند

  • سلام ممنون از ارتباط شما
   شما می توانید با مشاوران فروش ما در ارتباط باشین.
   09120677104
   09129677312
   09129389211

 34. سلام وقت بخیر
  پتو لیلیان طلایی تنها یک نمونه از مدل های باکیفیت برند لیلیان بوده و مرجع عرضه این پتو نیز شرکت دیبافت است و نرخ مناسبی هم دارد.

 35. سلام
  من یه نمونه از این برند پتو طرح ترنج خریداری کردم خیلی با کیفیت و عالی هست خدا خیرتون بده

 36. سلام وقت بخیر
  کیفیت مناسب و طرح های زیبای مدل های این برند، به خوبی نمایانگر این است که در تولید آن هیچ گونه کم کاری صورت نگرفته و محصولات تولیدشده همگی دارای استانداردهای لازم هستند

  • سلام ممنون از ارتباط شما
   شما می توانید با مشاوران فروش ما در ارتباط باشین.
   09120677104
   09129677312
   09129389211

 37. سلام وقت بخیر
  ارسال به اردبیل هم دارید؟
  الان سفارش بدم کی تحویل می گیرم چند روزه ؟

  • سلام ممنون از ارتباط شما
   شما می توانید با مشاوران فروش ما در ارتباط باشین.
   09120677104
   09129677312
   09129389211

 38. سلام وقت بخیر
  پتو کالایی است که هر شخصی چند ساعت از عمر خود را با آن میگذراند. همه افراد به دنبال پتویی هستند که راحت و نرم و البته باکیفیت باشد تا با خوابی لذت بخش، شب را به صبح برسانند.

 39. سلام وقت بخیر
  پتو های گوسفندی اگر با آب ملایم و درجه استاندارد شست وشو نشوند کیفیت خودرا ازدست داده و عمرشان کوتاه می‌شود

 40. سلام وقت بخیر.پتو انواع مختلفی داره ولی کمتر پتویی هست که چند سال دوام بیاره من پتو شادیلون رو پیشنهاد میکنم.

 41. سلام وقت بخیر

  کیفیت پتو لیلیان در طح طلایی
  را نباید دست کم گرفت و باید از مرغوبیت جنس آن مطمئن شد و بعد اقدام به خرید آن کرد.

 42. سلام وقت بخیر
  پتو هایی که از مجمعه شما خرید واقعا با کیفیت هستند و از خریدم واقعا راضی هستم و خداقوت می گم به شما تولید کننده گرامی بهترینارو برای شما ارزو می کنم

 43. سلالم وقت بخیر
  پتو یکی از ملزومات مهم برای خواب راحت است. چرا چقدر جنس پتو خوب و نرمی آن بیشتر باشد کیفیت خواب بهتر می‌‌شود. البته ناگفته نماند اندازه و سایز پتو نیز مهم است و پتوهای خیلی کوچک مقبولیت چندانی ندارند. جنس پتو نیز بسیار مهم است و پشم گوسفندی یکی از بهترین گزینه‌ها برای تولید پتو می‌باشد.

 44. عرض سلام و درود فراوان خدمت تمامی سروران گرامی
  معمولاً نوزادان و بچه های کوچک وسایل خود را زود به زود کثیف می کنند.
  برای شستن پتو های بچه ها استفاده از پتوهای مسافرتی گزینه خیلی مناسبی است .
  زیرا سبک است و به راحتی قابل شستشو می باشد

 45. سلام وقتتون بخیر باشه ای کاش عکس های بیشتری را از مدل پتو ها به صورت باز شده بگذارید تا بیننده طرح‌ها و آنها را بهتر ببینند

 46. سلام عرض ادب پتوهای لیلیان طلایی دارای بافت محکم و تراکم بالا است و تنوع فروانی در رنگ وطرح دارد

 47. عرضه پتو لیلیان طلایی این کالا را با ضخامت عالی به فروش میرساند و شما اطمینان داشته باشید که محصولی اصل را خریداری میکنید

 48. کارخانه پتو لیلیان، به دلیل دارا بودن کیفیت مطلوب و قیمت مناسب به سایر کشورها صادر شده و نیاز بازار کشورهای همسایه را نیز تأمین میکند.

 49. سلام وقت بخیر
  آرزوی موفقیت برای شما دارم و خواستم تشکر کنم از شما بابت محصولات عالی که عرضه می کنید آرزوی موفقیت برای شما دارم و خواستم تشکر کنم از شما بابت محصولات عالی که عرضه می کنید.

 50. این پتو بسیار نرم و لطیف است و با آن
  می توان خواب آرام و خوشی را تجربه کرد

  و از مواد اولیه با کیفیت تهیه می شود

 51. کیفیت مناسب و طرح های زیبای مدل های این برند، به خوبی نمایانگر این است که در تولید آن هیچ گونه کم کاری صورت نگرفته و محصولات تولیدشده همگی دارای استانداردهای لازم هستند.

 52. قیمت پتوها مانند سایر کالاها با توجه به تورم و گرانی، روز به روز تغییر میکند ولی مراکز عرضه ای هستند که انصافاً قیمت پیشنهادی شان مناسب بوده و به جز خود به فکر خریداران نیز هستند

 53. این پتوها بسیار گرم می باشند و شستشوی آنها بسیار راحت می باشد که این موضوع کمک کرده است که من به این پتو ها علاقه پیدا کنم.

 54. سلام عرض ادب خسته نباشید
  خواستم اگر امکانش هست با شما حضوری صحبت کن برای صادرات پتو به کشور عراق.

 55. قیمت پتو به جنس آن بستگی دارد، پتو های شادیلون جنس مرغوب و خوبی را دارند و با قیمتی مناسب نیز عرضه می شوند

 56. وقت بخیر . جالب هست که پتوی لیلیان قابلیت شست و شو با ماشین لباسشویی را دارد و به هیچ عنوان خراب نمی شود و بافت خود را از دست نمی دهد . باز هم اطلاعات بیشتر در اختیارمون بذارید سایت شما جالب است

 57. سلام وقتتون بخیر
  خواستم در زمینه فروش پتو با شما همکاری داشته باشم اگر ماهی یک وانت از شما خرید کنم قیمت هر پتو چقدر برام تمام میشه؟

 58. من مدت هاست که از این پتو ها خریداری کردم و استفاده می کنم خیلی راضی ام از کیفیت بافت و الیاف به کار رفته در تولید محصول، بعد از هربار کثیف شدن داخل ماشین لباسشویی شسته میشن و دوباره استفاده می کنم هیچ تغییری در کیفیتش به وجود نمیاد

 59. علاوه بر مناسب بودن سایز و سبک سنگینی پتو،پتو باید شکلی باشه که به راحتی قابل شستشو باشه،پتو رو ماهی یک بار باید شست،پتو اگر کثیف بمونه باعث آسیب رسوند به پوست بدن میشه

 60. اگر برای خرید پتو به مراکز تولید کننده این محصول به صورت مستقیم مراجعه کنید و واسطه‌ ها رو در خرید حذف کنید می توانید مبلغ کمتری را برای خرید پرداخت نمایید

 61. امروزه بسیاری از افراد با شنیدن کلمه زمستان نا خود آگاه یاد شب های سرد زمستانی می افتند از این رو یکی از ملزومات مهم و ضروری برای زمان خواب استفاده از رو انداز یا به اصطلاح پتو می باشد

 62. در زمان های گذشته و هنگامی که پتو به شکل امروزی تولید نمی شد و کارخانجات نساجی به شکل مدرن و پیشرفته شروع به کار نکرده بودند، برای گرم شدن در فصول سرد از پتو های کلفت که به اصطلاح به آن ها لحاف گفته می شود استفاده می شد

 63. سلام
  این پتوها بسیار کاربردی هستند و قصد دارم تعدادی از آنها را تهیه کنم آیا این مجموعه برای خرید پتو مناسب است؟

 64. این روزها پتوهای با کیفیت و ایده های بسیار انسان را وسوسه می کند؛ خود من وسوسه شدم که برای کودک برادرم یه دونه از این پتو ها تهیه کنم

 65. ین نوع محصول نوعی پارچه نسبتا ضخیم تک‌ لایه یا دو لایه به شکل مستطیل است که نرم و لطیف بوده و در همه فصول به ‌خصوص پاییز و زمستان در هنگام استراحت یا خواب استفاده می‌شود.

 66. با این وجود به علت باکیفیت بودن انواع پتو ایرانی، اغلب خریداران ترجیح می‌دهند برندهای تولید داخل را انتخاب نمایند. برای خرید ویژه پتو درجه یک به علت بالا بودن حجم تولید، انتخاب‌های بسیاری خواهید داشت

 67. با سلام بر شما خیلی محصول خوبی دارید این پتو ها یکی از واجبات لازمه ما مردم که در هر خانه باید داشته باشیم
  پتوهای دولایه که درانواع طرح ها و مدل های مختلف موجودهستند نسبت به پتوهای دیگر دارای گرمابخشی بیشتری
  هستند که گزینه مناسبی برای هدیه دادن می باشند

 68. سلام وقت بخیر پتو های مجموعه دیبا بافت نگار باعث ایجاد حساسیت نمیشوند و به راحتی قابل شست و شو میباشند پتوهای مجموعه خیلی کیفیت بی نظیری دارد این پتوها خیلی قشنگ دوخته و درست شده اند زیبایی آن عالی است

 69. سلام وقت بخیر
  من خودم به شخصه تا حالا از این مدل پتو خرید نکردم ولی تعریفش رو شنیدم که خیلی نرم و سبکه و ماندگاری خیلی بالایی دارند، فکر می‌کنم این پتوها انتخاب مناسبیه برای خرید عروس

 70. سلام و درود . احساس می کنم که در سالیان اخیر برند های مختلفی شروع به تولید انواع پتو ها نموده اند که ازاین پتو می توان به عنوان یکی از مرغوب ترین پتو ها نام برد که در وبسایت شما هم به آن اشاره شده است و ممنون ازشما

 71. پتو شادیلون در رنگ های بسیار زیبا به بازار عرضه شده است همچنین طرح های بسیار متنوعی را داراست
  این پتو ها از الیاف درجه یک و مرغوب تولید شده اند و خیلی نرم و لطیف هستند و تجربه خوابی لذت بخش و آرام را با آن ها خواهید داشت

 72. پتو شادیلون در رنگ های بسیار زیبا به بازار عرضه شده است همچنین طرح های بسیار متنوعی را داراست
  این پتو ها از الیاف درجه یک و مرغوب تولید شده اند و خیلی نرم و لطیف هستند و تجربه خوابی لذت بخش و آرام را با آن ها خواهید داشت
  نرمی و سبکی پتو های شادیلون منحصر بفرد است این ویژگی‌ها سبب رونق فروش این پتوها شده است

 73. سلام وقت بخیر خسته نباشید
  جهت کسب اطلاعات بیشتر و راهنمایی بنده و تیمم جهت تعمین و ارسال محموله به کشور های اروپایی خواستار همکار با شما هستم کجا میتونم شما را ملاقات کنم؟

 74. خسته نباشید . احتمال دارد که این پتو ها با دارا بودن ویژگی های منحصر به فرد همراه با دانش و خلاقیت در طرح و رنگ های متنوعی تولید شده و در بازار عرضه می گردد و ممنون از مطالب زیبایی که در سایت قرار می دهید

 75. این پتو های مسافرتی دوام بسیار زیادی دارد و شما می‌توانید در طی طولانی‌ مدت از آن‌ها استفاده کنید

 76. اگر می خواهید یک خواب راحت داشته باشید از مزایای این پتو می باشد که بسیار نرم و لطیف است و آرامش شما را فراهم می‌کند
  پتوها به خاطر سبک و نرم بودن و همچنین اشکال کم جا امروزه بیشتر از لحاف مورد تایید خانواده ها است

 77. این نوع محصولات نسبت به انواع پتوهای درست شده از الیاف های طبیعی و یا مدل های پلی استر و دارای وزن بیشتری هستند و زبر می باشند
  چقدر تنوع محصولات و پتوهای این سایت زیاد بود به سختی تونستم خرید کنم چون همشون زیبا بودن و نمیدونستم کدومو بخرم

 78. این نوع محصولات نسبت به انواع پتوهای درست شده از الیاف های طبیعی و یا مدل های پلی استر و دارای وزن بیشتری هستند و زبر می باشند
  چقدر تنوع محصولات و پتوهای این سایت زیاد بود به سختی تونستم خرید کنم چون همشون زیبا بودن و نمیدونستم کدومو بخرم

 79. این نوع محصولات نسبت به انواع پتوهای درست شده از الیاف های طبیعی و یا مدل های پلی استر و دارای وزن بیشتری هستند و زبر می باشند
  چقدر تنوع محصولات و پتوهای این سایت زیاد بود به سختی تونستم خرید کنم چون همشون زیبا بودن و نمیدونستم کدومو بخرم

 80. سلام وقت بخیر و خدا قوت
  برای دوخت لباس های راحتی و خواب مناسبند ‌کیفیت به نسبت خوبی باید داشته باشند ؟ قیمت هر طاقه چقدره؟

 81. ن نوع تک رنگ این محصول رو می پسندم چرا که بیشتر زیبایی نوع تک رنگ بیشتر بوده می تواند روی تخت عالی جلوه میکنه
  وراضی هستم شستم بازم بعد از شستشو بازم راضی بودم.

 82. سلام وقت بخیر
  کیفیت بالا و قیمت مناسب کالا سبب شده که در سراسر جهان به ویژه در کشور ما بسیار معروف و محبوب شود.
  تبریک میگم به شما تولید کننده گرامی تنوع محصولاتتون واقعا زیاده و به سابقه ای درخشانی که پر این زمینه دارید نشانه کیفیت محصولات شماست

 83. سلام وقتتون بخیر خسته نباشید میخواستم ببینم برای شهر پرند هم نمایندگی میپذیرید ؟ شرایط شما چیه؟ ارسال هاتون به چه شکله؟ با تشکر از شما و سایت خوبتون

 84. سلام وقت بخیر
  کیفیت بالا و قیمت مناسب کالا سبب شده که درجهان به ویژه در کشور ما بسیار معروف شود.کالاهای مربوط به خواب، پتو به علت کاربردی که دارد بسیار مورد توجه قرار گرفته

 85. سلام وقت بخیر
  پتوهای مجموعه دیبا بافت دارای رنگ طرح و سایز متفاوت هستند و جنسشون نرمه، جریان الکتریسیته ندارن، وزنشون مناسبه و قابل شست وشو هستن، باعث ایجاد خواب راحتی میشن

 86. سلام وقت بخیر
  تبریک میگم به شما تولید کننده گرامی تنوع محصولاتتون واقعا زیاده و با به‌ کارگیری بهترین مواد اولیه و به روزترین دستگاه های ریسندگی در جهت تولید محصول با کیفیت و مرغوب تلاش میکنید

 87. سلام وقت بخیر
  تبریک میگم به شما تولید کننده گرامی تنوع محصولاتتون واقعا زیاده و با به‌ کارگیری بهترین مواد اولیه و به روزترین دستگاه های ریسندگی در جهت تولید محصول با کیفیت و مرغوب تلاش میکنید

 88. سلام وقت بخیر
  تبریک میگم به شما تولید کننده گرامی تنوع محصولاتتون واقعا زیاده و با به‌ کارگیری بهترین مواد اولیه و به روزترین دستگاه های ریسندگی در جهت تولید محصول با کیفیت و مرغوب تلاش میکنید

 89. سلام من از این پتوها خریداری کردم بسیار راضی بودم جنس کیفیت عالی همه چی تموم قیمتش هم نسبت ب کیفیت ان خوب بود

 90. سلام وقت بخیر
  انواع پتوهای مجموعه دیبا بافت نگار بسیار نرم و با دوام می باشد که به راحتی قابل حمل و نقل می باشد و می توانیم آنها را به راحتی جابجا کنیم و از کیفیت بالایی هم برخوردار است.

 91. سلام خسته نباشید
  پتوها از الیاف بسیار محکمی تولید می‌شوند و در شست و شوی مداوم رنگ آنها نمی رود و شکل ظاهری خودشان را حفظ می کند، این پتوها را در مدت طولانی می توان استفاده کرد.

 92. سلام وقت بخیر
  بسیارخوش حالم که دیدار حضوری با شما داشتم واقعا در همکاری صبور هستید و به طور کامل توضیح می دهید موفق باشید

 93. کیفیت مناسب و طرح های زیبای مدل های این برند، به خوبی نمایانگر این است که در تولید آن هیچ گونه کم کاری صورت نگرفته و محصولات تولیدشده همگی دارای استانداردهای لازم هستند.

 94. این مدل یعنی پتو لیلیان طلایی مانند سایر مدل های تولید شده توسط کارخانه پتو لیلیان، به دلیل دارا بودن کیفیت مطلوب و قیمت مناسب به سایر کشورها صادر شده و نیاز بازار کشورهای همسایه را نیز تأمین میکند.

 95. سلام وقت بخیر
  پتو یک وسیله برای محافظت انسان در برابر سرماست علاوه برجنس ورنگ و طرح ان نیز برای مشتری مهم است
  برای انتخاب یک پتو سایز آن، کیفیت، طرح و رنگ ملاک انتخاب می باشد.

 96. سلام وقتتون من لیست قیمت های انواع محصولات شما میخوام، لطفاً ایمیل کنید برام.

 97. سلام روز بخیر
  این پتوها یکی قدیمی ترین پتو هاست که بسیار نرم و لطیف است معمولا از این پتوها در همه ی منزال وجود دارد این پتوها به خاطر لطافتی که دارد بسیار محبوب است.

 98. سلام وقت بخیر
  مدل های مختلف تولیدی و در طرح های جدید که زیبایی بینظیری دارد و بیشتر مردم خرید می کنند

 99. سلام وقت بخیر
  پتو یکی از کالاهای مهم ضروری برای خواب است مخصوصا الان که در فصل های سرد هستیم

 100. سلام وقت بخیر
  کلا برند شادیلون نامی اشنا برای همه ی ما ایرانی هاست و برند معتبریه و پتوهاب شادیلون طرح کودک برای دختران و پسران در مدل های متعدد تولید شده و بسیار زیباست

 101. این پتوها با دارا بودن ویژگی هایی همچون وزن کم، سایز مناسب، ظرفیت بالای شست و شو و تنوع طرح و رنگ توانسته اند در میان عموم مردم جایگاه خوبی پیدا کنند.

 102. این پتو نیز به صورت بی واسطه عرضه میشود که این شرایط بسیار خوبی برای فرد خریدار خواهد بود

 103. این مجموعه از با سابقه ترین ها در این صنعت است و توانسته است در جایگاه بسیار والایی در میان سایر رقبای خود قرار گیرد؛ به گونه ای که محصولات تولیدی این شرکت به کشورهای دیگر صادر میشوند

 104. سلام وقت بخیر
  پتوهای مجموعه دیبا بافت نگار دارای رنگ طرح و سایز متفاوت دارند، جنسشون خیلی نرمه، جریان الکتریسیته ندارند و با قیمتی بسیار ارزان به خریداران عرضه می شوند.

 105. این مجموعه از با سابقه ترین ها در این صنعت است و توانسته است در جایگاه بسیار والایی در میان سایر رقبای خود قرار گیرد

 106. سلام وقت بخیر
  این محصول، بعد از تولید و در رنگ های گوناگونی، مورد استفاده قرار می گیرند این نوع پتو ها، سطحی نرم و لطیف از مهمترین مزیت یک پتو نرم و راحت بودن آن است.

 107. محصولات که از مجموعه شما خریداری کردم از نظر کیفیت و قیمت بسیار مقرون به صرفه و خرید خودم واقعا راضیم خسته نباشید میگم به شما تولید کننده گرامی

 108. سلام وقت بخیر این پتو ها یه لیلیان طلایی به دلیل بافتی که از الیاف طبیعی تشکیل شده گرمای خوبی داره واقعا راضی هستم.

 109. سلام وقت بخیر این پتو ها به دلیل بافتی که از الیاف طبیعی تشکیل شده گرمای خوبی داره واقعا راضی هستم.

 110. شما تجار گرامی اگر دنبال محصولی هستید که همه پسند باشد و فروش بالایی داشته باشید، خرید عمده این محصول انتخابی مناسب برای شما است

 111. شما تجار گرامی اگر دنبال محصولی هستید که همه پسند باشد و فروش بالایی داشته باشید، خرید عمده این محصول انتخابی مناسب برای شما است عمده هم سفارش قبول میکنید؟
  برای سفارش چه کاری باید انجام داد میشه راهنمایم کنید ممنون

 112. سلام وقت بخیر
  دیبا بافت نگار در امر فروش پتو بهترین و جدید ترین انواع پتوها را با بهترین کیفیت و قیمت مناسب داراست

 113. سلام وقت بخیر ممنون میشم قیمت پتوهای لیلیان طلایی ابعاد دونفره شو قیمتش بگید بی زحمت

 114. سلام شما می‌توانید دراین مجموعه پتوتک نفره و دو نفره و انواع آن را با قیمت مناسب خریداری کنید. پتوهای مسافرتی از نظر رنگ، مدل، طرح و جنس با هم فرق دارند.

 115. سلام روز بخیر
  خوشبختانه اخیرا تنوع خیلی بالا رفته و تنوع طرح و نقش ها بسیار شده و انتخاب سخت شده چون همه زیبا هستند

 116. سلام عرض ادب پتوهای لیلیان طلایی با توجه به زیبایی و طرحی که دارند برای روتختی هم میشه استفاده کرد

 117. کیفیت وطرح ورنگ متنوع پتولیلیان باعث شده ازبهترین برندهای شناخته شده درسطح کشورشود.

 118. سلام از مطالب و محتوایی که در سایت توضیح دادید بسیار سپاسگزارم چطور میشه از قیمت های محصول شما مطلع بشم؟ برای خرید عمده تخفیف چند درصدی در نظر می گیرید؟ ممنون میشم اگر زود تر جوابمو بدید

 119. مرسی از شما که تو این شرایط اقتصادی محصولات با کیفیت رو با قیمت مناسب به دست مردم می رسونین.

 120. کیفیت مناسب و طرح های زیبای مدل های این برند، به خوبی نمایانگر این است که در تولید آن هیچ گونه کم کاری صورت نگرفته و محصولات تولیدشده همگی دارای استانداردهای لازم هستند.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما